Webinář, vstupné zdarma:

Odpolední kurz simulací elektromagnetického stínění

13.6.2024 (čtvrtek), od 14:00 do 15:30, Martin Kožíšek (HUMUSOFT), Tomáš Vrbata (HUMUSOFT), Matouš Lorenc (HUMUSOFT), čeština

Zaměření online semináře

Chcete ochránit citlivou elektroniku před magnetickým polem země, nebo odstínit kabely od indukovaných proudů? Ne každý software dokáže simulovat elektromagnetické stínění. COMSOL Multiphysics obsahuje nástroje pro pokrytí spektra od statických polí až po nanometrové vlny. Používá k tomu takzvané tenké struktury.

Jak připravit model na použití tenkých struktur? Jaké okrajové podmínky se hodí pro elektrostatické stínění a které pro vysokofrekvenční pole a jak je kombinovat s vhodnými materiálovými modely? Jak v jediné stěně kombinovat více materiálů? Na to Vám odpovíme během 90 minut plných praktických ukázek, příkladů a živé diskuse.

Jak se připojit

Pro účast na online semináři vyplňte přihlašovací formulář. Obratem obdržíte informace k připojení. Odkaz ke stažení podkladových materiálů Vám zašleme před konáním semináře.


shielding

Přihláška

Přihlašovací údaje obdržíte obratem po odeslání formuláře.

Vyplňte Vaše jméno.
Vyplňte Váš email.
Na kterém Vás můžeme zastihnout.
Kdo je Váš zaměstnavatel / kde studujete?
Co je Váš pracovní obor?
Co Vás zajímá?

* Položky je nutné vyplnit.

Odesláním tohoto formuláře nám dáváte souhlas se zpracováním svých osobních údajů v rozsahu potřebném pro vyřízení vašeho dotazu, registrace či žádosti.
Naše Zásady ochrany osobních údajů najdete zde.